Krieger & Witte Makelaars

Hypotheekrente stijgt door onrust in de wereld

De hypotheekrente is aan het stijgen. Verschillende aanbieders hebben de rente al verhoogd en een aantal gaat dat komende dagen doen, met name vanwege de oorlog in het Midden-Oosten, stelt hypotheekadviseur Van Bruggen.

Voor de komende week hebben verschillende aanbieders van hypotheken aangekondigd hun rente te verhogen. Van Bruggen noemt onder meer ABN AMRO, Florius, Centraal Beheer en MUNT Hypotheken. Aanleiding voor de verhogingen zijn de oorlog in het Midden-Oosten en de stijgende energieprijzen. Beleggers op financiële markten worden onzeker en vragen een hogere rente. De hypotheekmarkt reageert daarop door de rentes ook te verhogen.

Neem contact met ons op

Heeft u een vraag? Stuur ons een bericht of neem telefonisch contact met ons op.

0187 218 008
Ma t/m Za van 8.30 tot 22.00 uur

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×