Dominee Wentinkstraat 15 A Nieuwe-Tonge
Specificaties
Vraagprijs: € 825.000,- k.k.
- Woonoppervlakte: 214 m2
- Perceeloppervlakte: 795 m2
- Inhoud: 757 m3
- Bouwjaar: 1974
Omschrijving
Zodra u hier de voordeur opent, merkt u het meteen: dit is zo’n woning die u blijft verrassen. Niet alleen door het hoogwaardige afwerkingsniveau en de riante leefruimte, maar vooral ook door de luxe uitstraling en het gevoel van comfort dat overal in huis terugkomt. Alles klopt, alles is verzorgd en u hoeft eigenlijk maar één ding te doen: uw meubels neerzetten en genieten. Instapklaar is hier geen loze belofte, maar simpelweg de realiteit.
Buiten begint het al goed. Op uw eigen oprit parkeert u moeiteloos meerdere voertuigen, ideaal voor een gezin, bezoek of hobby’s waarbij u net wat extra ruimte nodig heeft. De woning staat op maar liefst 795m² eigen grond, waardoor u rondom volop vrijheid ervaart. Of u nu droomt van een grote tuin, speelhoek voor kinderen, een moestuin of vooral veel privacy: hier kan het allemaal.
Binnen ervaart u direct het comfort van de begane grond, die grotendeels is voorzien van vloerverwarming. Dat betekent aangenaam wonen in elk seizoen. Extra prettig: op de begane grond vindt u twee slaapkamers én een badkamer. Dat maakt deze woning niet alleen ruim, maar ook toekomstbestendig; gelijkvloers wonen is hier gewoon mogelijk, zonder concessies te doen aan ruimte. Op de eerste verdieping zijn bovendien nog eens drie slaapkamers aanwezig, waardoor u alle mogelijkheden heeft voor een groot gezin, logees, thuiswerken of een combinatie daarvan.
De keuken is een echte eyecatcher en past perfect bij het luxe karakter van de woning. U kookt hier aan een stijlvol kookeiland en u beschikt over alle gemakken die u mag verwachten: een vaatwasser, koelkast, vriezer en een praktische kastenwand met stoomoven. Dit is de plek waar u ’s ochtends rustig de dag start met een kop koffie en waar u ’s avonds uitgebreid kunt tafelen met vrienden en familie.
De keuken en woonkamer lopen prettig in elkaar over en aan de woonkamer grenst een serre die aanvoelt als een verlengstuk van uw leefruimte. Via de schuifpui stapt u zo deze lichte, sfeervolle plek in, waar u beschut kunt zitten en toch het buitengevoel behoudt. Of het nu lente, zomer of een frisse herfstdag is: hier zit u heerlijk, met een mooi zicht op de tuin.
Voor wie echt van ontspanning houdt, is dit huis een schot in de roos. In de luxe tuinkamer met glazen, afsluitbare wanden zit u comfortabel in elk seizoen. Steek de houtkachel aan, sluit de wanden wanneer het nodig is en creëer precies de sfeer waar u zin in heeft. En dan is er nog het ultieme wellnessgevoel: uw eigen jacuzzi én sauna. Thuis komen krijgt hier een nieuwe betekenis.
Ook aan duurzaamheid en comfort is gedacht. Met 28 zonnepanelen bent u goed voorbereid op de toekomst. Daarnaast zijn de woonkamer/keuken én drie slaapkamers voorzien van airconditioning, wat zorgt voor een aangenaam binnenklimaat tijdens warme dagen én extra comfort in de tussenseizoenen.
De woning is bovendien aantoonbaar goed onderhouden. In 2024 is het metselwerk opnieuw gevoegd en geïmpregneerd en zijn de dakpannen schoongemaakt en geïmpregneerd. Tevens is er spouwmuurisolatie aangebracht. In 2025 is het schilderwerk aan de buitenzijde uitgevoerd. U koopt dus niet alleen een luxe woning, maar ook een huis waar met zorg en aandacht in is geïnvesteerd.
Kortom: zoekt u een vrijstaande, instapklare woning in Nieuwe-Tonge met uitzonderlijk veel ruimte, een hoog afwerkingsniveau, vijf slaapkamers, gelijkvloerse voorzieningen, een luxe keuken, een tuinkamer die het hele jaar door bruikbaar is én uw eigen wellness met jacuzzi en sauna, op 795m² eigen grond en met 28 zonnepanelen? Dan is dit de woning waar u zich direct thuis gaat voelen.
Begane grond
Entree:
Plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, radiator, meterkast en trapopgang.
Woonkamer:
Plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, schouw met sfeervolle gashaard, radiatoren, spots in plafond, schuifpui naar serre en een airco.
Keuken:
Plavuizenvloer v.v. deels vloerverwarming, kookeiland, Novy inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging en drie krachtige kookzones, enkele spoelbak, vaatwasser, kastenwand met stoomoven, koelkast en deur naar achtertuin.
Hal:
Plavuizenvloer.
Toilet:
Plavuizenvloer, zwevend, toiletfontein, mechanische ventilatie, spots in plafond en geheel betegeld.
Bijkeuken:
Plavuizenvloer, geheel betegeld, schuifkastenwand, vriezer, witgoedaansluitingen, radiator en mechanische afzuiging.
Badkamer:
Plavuizenvloer v.v. vloerverwarming, zwevend toilet, ligbad, inloopdouche met regendouche, dubbele wastafel met meubel, spots in plafond, mechanische afzuiging, handdoeken radiator en geheel betegeld.
Slaapkamer 1:
Vloerbedekking, radiator, schuifkast en spots in plafond.
Slaapkamer 2:
Laminaatvloer, airco, radiator, schuifkast en spots in plafond.
Eerste verdieping
Overloop:
Laminaatvloer, spots in plafond en ruime berging.
Slaapkamer 3:
Laminaatvloer, Velux dakraam met verduistering, radiator en spots in plafond.
Berging:
CV opstelling (Nefit Topline 2007) en een zonneboiler (met voorraadvat).
Slaapkamer 4 / werkkamer:
Laminaatvloer, Velux dakraam met verduistering, radiator en spots in plafond.
Slaapkamer 5:
Laminaatvloer, Velux dakraam met verduistering, radiator en airco.
Tuin
Zijtuin:
Serre, bestraat, 2 x zonnescherm handbediend en eigen achterom.
Serre:
Toegang vanuit woonkamer d.m.v. schuifpui, eigen ingang, plavuizenvloer, terrasheater, houtkachel, verlichting en elektra.
Achtertuin:
Deels terras tegels, deels houtsnippers, deels borders, achterom, zonnescherm handbediend en een kippenren.
Houten schuur:
Tegelvloer, gashaard, wateraansluiting, elektra en verlichting.
Tuinkamer (deel 1):
Jacuzzi, glazenschuifdeuren, kunstgras en elektra.
Tuinkamer (deel 2):
Glazenschuifwand, betonvloer, keukenblok met close-in boiler, afzuiging, houtkachel (ter overname), wand spots, bar met 4 bar krukken, Green Egg (ter overname), beamerscherm, verlichting en elektra.
Voormalige garage:
Berging, tegelvloer, radiator, verlichting, elektra, wateraansluiting en een koel/vries combinatie met ijsblokmachine.
Sauna:
Tegelvloer, radiator, spots in plafond en douche cabine (los gekoppeld).
Voortuin:
Oprit voor meerdere auto`s, borders en een zonnescherm handbediend.
Details
Extra’s:
– Royale vrijstaande woning;
– 795 m2 eigen grond;
– Levensloopbestendig;
– 5 slaapkamers waarvan 2 slaapkamers op de begane grond;
– Badkamer op de begane grond;
– 28 zonnepanelen;
– Airco’s;
– Serre;
– Ruime vrijstaande schuur;
– Tuinkamer met glazenschuifwanden;
– Jacuzzi;
– Sauna;
– Buitenmuren na geïsoleerd (2024);
– Voegen vernieuwd en geïmpregneerd (2024);
– Buitenschilderwerk (2025);
– Dakpannen schoongespoten en duurzaam geïmpregneerd (2024).
Kenmerken
Overdracht
| Prijs | € 825.000,- k.k. |
| Aangeboden sinds | 18/02/2026 |
Bouw
| Soort | Woning |
| Bouwvorm | Bestaande bouw |
| Bouwjaar | 1974 |
| Energielabel | C |
Oppervlakte en inhoud
| Woonoppervlakte | 214m² |
| Inhoud | 757m³ |
| Perceeloppervlakte | 795m² |
| Gebouwgebonden buitenruimtes | 51m² |
| Externe bergruimte | 28m² |
Indeling
| Aantal slaapkamers | 5 |
| Aantal kamers | 6 |
| Aantal tuinen | 1 |
| Aantal verdiepingen | 2 |
| Warm water | CV ketel Nefit Topline |
| Bouwjaar CV | 2007 |
Buitenruimte
| Ligging | Aan een rustige straat, Dichtbij openbaar vervoer, Dichtbij school |
| Tuin rondom | Gelegen op Noord West |
| Tuin rondom bereikbaar via achterom | Ja |