Krieger & Witte Makelaars
Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp

Doelweg 35 143 Goedereede

Specificaties

Vraagprijs: € 109.500,- k.k.

  • Woonoppervlakte: 36 m2
  • Perceeloppervlakte: 142 m2
  • Inhoud: 98 m3
  • Bouwjaar: 2008

Terug naar het overzicht

Omschrijving

Bent u op zoek naar het ultieme vakantiegevoel van rust, sfeer en natuur? Op het kleinschalig recreatiepark “De Goede Ree” te Goedereede treft u deze charmante recreatiewoning op ca. 142m² EIGEN GROND aan!

Op een zeer rustige , zelfs iets wat verscholen, locatie treft u deze bijzondere recreatiewoning aan. Deze winterbestendig, geïsoleerde en van dubbel glas voorziene woning heeft vrij uitzicht en is gelegen aan een grasveldje. De woning is voorzien van centrale verwarming.

De tuin, welke goed op de zon is gesitueerd, is werkelijk een plaatje…….maar is dan ook ontworpen door een tuinarchitect. De overdekte veranda is splinternieuw (2019) en er zijn kwalitatief hoogwaardige materialen gebruikt. De hagen zijn wintergroen en verder is de tuin onderhoudsarm.

De woning is voorzien van een vaste bank die centraal in de ruimte is gelegen. Wat deze woning bijzonder maakt is dat de slaapkamers niet, zoals gebruikelijk, naast elkaar gelegen zijn. De hoofdslaapkamer is voorzien van een walk-in closet.

Recreatiepark “De Goede Ree” is 365 dagen per jaar geopend, heeft een supermarkt op 5 minuten loopafstand, een wasserette en een kinderspeeltuin. Op zo’n 10 minuten afstand liggen zowel de uitgestrekte stranden van Ouddorp, de Brouwersdam, het Haringvliet, het Grevelingenmeer als diverse natuurgebieden waaronder De Kwade Hoek.

Wilt u deze recreatiewoning een keer komen bezichtigen? Maak dan een afspraak met ons, wij zijn u graag van dienst.

Begane grond

Woonkamer:
Vaste bank, houten vloer, radiatoren, verlichting dimbaar en een schoenenkastje.

Keuken:
4-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast voorzien van diepvriesvak, enkele spoelbak en een houten vloer.

Slaapkamer 1:
Houten vloer, walk-in closet. Verlichting dimbaar en een radiator.

Slaapkamer 2:
Stapelbed, eenpersoonsbed, houten vloer en een radiator.

Badkamer:
Inloopdouche voorzien van een thermostaatkraan, zwevend toilet, radiator en mechanische ventilatie.

Tuin

Hardhouten veranda, betegeld, schelpen en o.a. Japanse Ginkgo Biloba, valse Christusdoorn en gele roos.

Houten berging:
Elektriciteit.

Details

Extra’s:
– Winterbestendig;
– Houten kozijnen voorzien van dubbel glas;
– Ca. 142m² eigen grond (appartementsrecht);
– 365 dagen per jaar recreëren;
– Nieuwe hardhouten veranda;
– Rustige gelegen;
– Vrij uitzicht;
– Tuin goed op de zon gesitueerd;
– Lage parkasten (ca. € 500,- per jaar);
– CV-installatie aanwezig (Remeha 2008);
– Overname inboedel bespreekbaar;
– WIFI/TV aansluiting aanwezig (KPN).

Kenmerken

Overdracht

Prijs€ 109.500,- k.k.
Aangeboden sinds22/05/2019

Bouw

SoortRecreatie
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar2008

Oppervlakte en inhoud

Woonoppervlakte36m²
Inhoud98m³
Perceeloppervlakte142m²
Externe bergruimte13.5m²

Indeling

Aantal slaapkamers2
Aantal kamers3
Aantal tuinen1
Aantal verdiepingen1
VerwarmingCV ketel Remeha Avanta
Warm waterCV ketel Remeha Avanta
Bouwjaar CV2008

Buitenruimte


Locatie

Neem contact met ons op

Heeft u een vraag? Stuur ons een bericht of neem telefonisch contact met ons op.

0187 218 008
Ma t/m Za van 8.30 tot 22.00 uur

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Je gebruikt een verouderde webbrowser

Deze website maakt gebruik van moderne technieken die niet worden ondersteund door jouw webbrowser. Update mijn webbrowser

×

;